25 Kov

Mūsų vadovų komanda - direktorė Jekaterina su pavaduotojais Alma, Laima ir Aivaru - 2024 m. kovo 22 d. vyko į Kretingos Simono Daukanto progimnaziją, kur dalyvavo respublikinėje teorinėje-praktinėje konferencijoje „Inovatyvios idėjos mokyklos praktikai“, skirtoje švietimo įstaigų vadovams ir pavaduotojams. Mūsų vadovai džiaugėsi itin produktyviu laiku puikiai organizuotoje konferencijoje su profesionaliais lektoriais, svarstytomis aktualiomis švietimui temomis, mintimis, įkvepiančiomis naujovėms, galimybe susipažinti su inovatyvių produktų gamintojų produkcija mokyklai.

Komandos pranešimą apie mūsų progimnazijos patirtį, diegiant problemų sprendimu grindžiamo ugdymo nuostatas organizuojant ugdymo procesą bei įgyvendinant tarptautinių strateginių partnerysčių projektus profesionaliai ir kartu žaismingai pristatė pavaduotojas Aivaras Kunigonis.

Vadovai dėkingi Kretingos Simono Daukanto progimnazijos direktorei Sigitai Jonaitienei ir jos komandai už itin nuoširdų priėmimą, supažindinimą su mokykla.